Verejná testovacia prevádzka portálu

Vitajte na portáli na ktorom by sme sa radi venovali téme informatizácie a rozvoju informačných systémov hlavne v oblasti samospráv. Budeme sa snažiť prinášať objektívne informácie najmä ľuďom zodpovedným za zavádzanie a/alebo rozvoj informačných systémov v samosprávach ale aj ľuďom v rozhodovacej funkcii samospráv.

Okrem informácií okolo diania pri zavádzaní eGovernmentu tu nájdete priestor aj na vyjadrenie svojich názorov, postrehov, skúseností ale aj na publikovanie ďalších súvisiacich informácií prostredníctvom blogov alebo môžete diskutovať o svojich problémoch a otázkach ohľadne témy eGovernment a informačné systémy samospráv v diskusii. Okrem ďalších návštevníkov sa Vám bude snažiť pomôcť aj náš tím gestorov, ktorý sa bude snažiť zodpovedať všetky relevantné otázky a poskytnúť čo najlepšiu pomoc pri riešení (nielen) Vašich problémov.

Aj napriek tomu, že je portál v skúšobnej prevádzke, informácie, ktoré tu nájdete (hoci nie sú úplne "učesané") sú platné a takisto sú funkčné diskusie a blogy. Takža ak máte chuť pomôcť s vylepšovaním portálu a jeho obsahhu, môžete sa zaregistrovať a začať dávať pripomienky, zverejňovať svoje postrehy, problémy, skúsenosti, ... Plánované sú aj nejaké technické úpravy a doladenia (napr. upravíme blogy - doplníme ďalšie informácie o autoroch, doplníme lepšiu prehľadovú stránku, plánujeme zobrazovať aj na úvodnej stránke najnovšie a najdiskutovanejšie blogy, ...).

Náš tím usilovne pracuje na tom, aby sa celý portál vrátane jeho obsahu dostal čo najskôr do stavu, kedy si budeme môcť povedať, že je úplne pripravený na ostrú prevádzku.

Takže ešte raz: Vitajte na portáli sGov.sk!